تابلو هاي چلنيوم انتخابي برتر در هر شغلي در زمينه تابلو هاي تبليغاتي هستند ، در تابلو هاي چلنيوم هر حرف ساختار و روشنايي جداگانه دارد كه در نتيجه تابلو هاي چلنيوم ، تابلوهايي حرفه اي براي جلب نظر مشتريان خواهد بود .

تابلو-چلنیوم
تابلو هاي چلنيوم تقريبا در هر فونت و رنگي قابل طراحي ميباشند به شرط آنكه از نظر اندازه فونت قابل نورپردازي باشند،اين انعطاف پذيري در تابلو چلنيوم با نياز مشتريان قابل تطبيق خواهد بود .
در حال حاضر تابلو چلنيوم با نور اس ام دي رايج ترين نوع تابلو چلنيوم ميباشد و جاي تابلوهاي چلنيوم با نور پردازي نئون را در سال هاي اخير گرفته است , در سال هاي اخير استفاده از تابلو هاي چلنيوم به اين سبك افزايش روز افزوني داشته است و در بسياري از موارد روشنايي برابر و بهتري نسبت به تابلو هاي نئون پلاستيك دارد.

تابلو-چلنیوم-2
امكان ساخت انواع لوگو و آرم به صورت تابلو چلنيوم به صورت حرفه اي وجود داردبه همين دليل است كه بسياري از صاحبان ساختمان ها و مراكز خريد در استفاده از تابلو ها چلنيوم جهت پيشرفت كسب و كار خود اصرار ميورزند .
همچنين بسياري از برند هاي معتبر در تبليغات خود از تابلوهاي چلنيوم استفاده ميكنند به همين دليل تابلوهاي چنليوم را ميتوان جزء موثر در برنامه تبليغاتي يك برند دانست ،بسياري از رستوران ها و فروشگاه هاي مواد غذايي، داروخانه ها ، نمايشگاه هاي اتومبيل و.. به صورت انحصاري از تابلو چلنيوم در تبليغات خود استفاده ميكنند.
اگر كسب و كار شما در منطقه اي شلوغ و پر تردد واقع شده است تابلو هاي چلنيوم توانايي بالايي جهت جلب توجه مشتريان دارد.

انواع متنوعي از تابلو چلنيوم شامل تابلو چلنيوم ساده ، تابلو چلنيوم آينه اي ، تابلو چلنيوم بك ليت ، تابلو چلنيوم حاشيه دار و انواع لايت باكس چلنيوم توسط گروه صنعتي چليران طراحي و توليد ميگردد.

در توليد تابلوهاي چلنيوم از برش ليزر فوق العاده دقيق استفاده ميشود و چلنيوم با استفاده از دستگاه هاي حرفه اي شكل ميپذيرد وسپس مونتاژ  توسط اشخاص حرفه اي انجام ميگردد تا از نظر كيفيت محصول و نفوذ آب و گرد و خاك اطمينان مشتريان تضمين گردد .